Poni im i vogel. Lojra kalë i vogël. Lojëra për vajzat kalë i vogël

Poni i vogël

Poni im i vogel

Filmat Seriali arriti një sukses jashtëzakonisht të madh në mbarë botën dhe u bë seriali më i vlerësuar në Hub Network. Ai do të jetë i kënaqur nëse ju krehë burrin e tij dhe bangs, bishtalec atë në gërsheta të thua dhe harqe kravatë, furçë lesh e tij dhe për të ndryshuar paturpët e vjetra. Drejtimi me një dorë të aftë, ju do të bashkoheni në një tërësi të vetme, kur të gjithë, të dyja poni dhe riders, bashkohen në të njëjtën kohë. Xixa bëhet shoqe e ngushtë me pesë poni të tjera: Mollëmbla, Pitja Rozë, Ylberi, Rariti dhe Drithërima. Poni duket të jenë veçanërisht të bukur, ata i rrokullisnin fëmijët në parqe pa u qortuar, dhe pas punës pinë në paqe në hije. Në , ky serial transmetohet në kanalin , pjesë e platformës. Ne jemi të sigurt se me hapjen e lojërave të kalit, me siguri do të keni kënaqësi të vërtetë.

Next

Poni i vogël

Poni im i vogel

Nëse tani fëmijët ëndërrojnë makinën e tyre, ata duan të kenë një kalë i vogël të gjallë. Të ndjehen të lirë të përdorin shkëndijë, yje dhe zemra, breza dhe shirita, topa dhe harqe. Shkon në hipodromun tonë, dhe bëhemi gati për të vendosur të dhëna me kalin tënd. My Little Pony: Friendship Is Magic shqip: Miqësia është magjike me ponin tim të vogël ose Poni im i vogël: Miqësia është magjike është një , prodhuar nga kompania Hasbro Studios. Virtual, si poni të gjalla, ndonjëherë sëmuren dhe kanë nevojë për ndihmë. Ende është e mundur që të angazhohen në transformimin e një kalë i vogël, duke e pikturuar atë në ngjyra të ndryshme. Nëse thua është plasaritur, hiqni pebbles dhe vendosni një patkua të re.

Next

My Little Pony: Equestria Girls

Poni im i vogel

Lojërat Magjike Pony Kuajt gjithmonë kanë tërhequr njerëz. . Ata duhet të kujdesen për të, duke ofruar ushqim dhe ujë të freskët, duke krehur një mane të gjelbëruar dhe bangs. Seriali është i bazuar në lodrat My Little Pony, për herë të parë u transmetua në kanalin televiziv The Hub më 10 tetor, 2010. Vajzat, unë jam tani në një dyqan manar magjik ku unë do të blej veten një njëbrirësh bukur. Bëni fillesat në hije të ndryshme dhe mund të vendosni një pamje të këndshme në trup. Miqësia është magjike me ponin tim të vogël Zhanri Krijuar nga Lauren Faust Regjisori James Wootton Jayson Thiessen Jim Miller Denny Lu Tim Stuby Mike Myhre Aktrojnë Tara Strong Ashleigh Ball Andrea Libman Tabitha St.

Next

Poni im i vogël: Vajzat e Ekue • Film • TvProfil

Poni im i vogel

Ata duan të godasin, të pendohen dhe të përqafohen. Le të vendosin së bashku se si do të duket, zgjidhni ngjyrën e lëkurës së tij dhe Mane, bisht sy, formë dhe dekorim në qafë dhe thundrat, krahë të bukura. Ata duan të kënaqen dhe prandaj duhet të jenë një kuti e madhe me lodra dhe hedhje përmes të cilave ata mund të kërcejnë. Tani shalizoni malin dhe përpiquni të fitoni garën, dhe festoni fitoren së bashku me një karotë të ëmbël që adhurojnë të gjithë kuajt. Le të shikoni çdo kalë unik do të jetë një ngjyrë të ndryshme dhe në rrobën e një parzmore të bukur. Ai është i lumtur të të marrë me vete dhe madje të marrë pjesë në gara. Bëni miq me të dhe ai do të bëhet miku juaj i besueshëm, partner i besueshëm dhe përfundimisht do të çojë në fitore.

Next

Poni im i vogël

Poni im i vogel

Shikoni në dyqanin tonë një shalë të bukur dhe aksesorë që të duken spektakolare në gara. Që prej vitit 2013, u lëshuan edhe katër filma televizivë në kuadër të këtij seriali, me personazhet poni të personifikuar si njerëz: Titulli Data e lëshimit Poni im i vogël: Vajzat e Ekuestrias 15 qershor 2013 Poni im i vogël: Vajzat e Ekuestrias — Ylberinat 27 shtator 2014 Poni im i vogël: Vajzat e Ekuestrias — Olimpiada e miqësisë 26 shtator 2015 Poni im i vogël: Vajzat e Ekuestrias — Legjenda e Everfrisë 24 shtator 2016. A ata që ëndërrojnë të bëhen një kalorës tashmë janë ofruar këtë mundësi. Atëherë në vend të ecin me këto krijesa interesante! Pastroni veshët dhe trajtoni dhëmbët, trajtoni shkurtimet në lëkurë dhe aplikoni suva. Këto kuaj mini janë aq të bukur, por gjithmonë me sytë e trishtuar.

Next

My Little Pony: Equestria Girls

Poni im i vogel

Tani secili ka kalin e vet, të cilin mund ta vishni, të luani dhe të kujdeseni. Nëse kalë i vogël është i lumtur, ai me kënaqësi do të pranojë idenë e pjesëmarrjes në gara. Dhe nëse i gjeni këto kuaj të vegjël bukur, atëherë ne jemi të lumtur t'ju prezantojmë lojra online Pony falas. Meqenëse shumë është e lejuar në botën virtuale, ekziston edhe përbërja për kafshët. Tani çdo vajzë mund të zotërojë stendën e vet, sikur kur ishte në dispozicion vetëm për princeshat dhe thjesht për njerëzit e pasur.

Next

Miqësia është magjike me ponin tim të vogël

Poni im i vogel

Lojëra për vajzat kalë i vogël, kjo është gjithashtu një karusel fun, e cila mund të jetë pikturuar në tuaj, duke e bërë atë ngjyra, elegante. Ju mund ta bëni sytë e madh të kalit në mënyrë më eksplicite, duke zgjatur qerpikët dhe duke marrë vathë nëpër veshë. Ata shpesh bëhen heronj të karikaturave, duke i rrotulluar fëmijët në karusel ose në postën postare. Përveç kësaj, do të jetë e nevojshme për të kryer detyra të tjera për të kërkuar objekte dhe për t'i zbatuar ato në përputhje me qëllimin. Pasi që kuajt pëlqejnë të luajnë dhe të argëtohen, le të vrapojnë rreth arenës dhe të vendosin pengesa, topa dhe unaza në të, në mënyrë që manar juaj jo vetëm të kandidojë, por të kapërcejë pengesat.

Next

Miqësia është magjike me ponin tim të vogël

Poni im i vogel

Sapo u shfaqën lojërat e kalit, vajzat menjëherë u bënë miq të rregullt të rubrikës me këtë argëtim. Dhe kur ai pa dashje troket mbi një kovë uji, fshijeni pellgun në mënyrë që të mos njollosë leshin e porsalur dhe të krehur. Është kënaqësi për të luajtur me të në çdo drejtim, sidomos duke shkuar në qiell për një ylber, ku jetojnë pone magjike, unicorns, pegasi dhe krijesa të tjera magjike. A ende kanë lojëra kalë i vogël që ju lejojnë të komunikoni me këto kafshë të hijshme, madje edhe çdo ditë. . .

Next