Sms na dobranoc. Sms na dobranoc, wierszyki i słodkie życzenia dla niej i dla niego na dobranoc

Sms na dobranoc, wierszyki i słodkie życzenia dla niej i dla niego na dobranoc

Sms na dobranoc

W poszczególnych kategoriach mo¿ecie oceniaæ smsy pod k±tem atrakcyjno¶ci ich tre¶ci. Będe walczyć o Ciebie, Choćbym miała zabić siebie! Choć chcę byś słodko spał, magia mych życzeń nie zawsze działa. Była piękna, była śliczna, Nie wiedziałem o niej nic. A że nocka już już na niebie mówię dobranoc dla Ciebie! Chciałabym być Twoim uśmiechem, Chciałabym być leśnym echem, Chciałabym być misiem, do którego tulisz się z wieczora byś choć raz wziął mnie w swe ramiona, właśnie wtedy gdy będę porzucona… Miłość łatwo jest zrozumieć, jeśli sie tylko nie ma umysłu jak ser szwajcarski. Jak możemy się uśmiechem nie dzielić, skoro mamy możliwość? Otulony w ciepłą kołdrę, na poduszce głowę swą złożyłeś.

Next

SMS na dobranoc dla niej i dla niego. Miłosne i śmieszne.

Sms na dobranoc

Bo chcę jej napisać Że dla mnie jest wszystkim I ciągle o niej tylko myślę. Mamy tu dla osób, które dopiero podkochują się w innej osobie, par o większym stażu, jak i małżeństw. Bo chcę jej napisać Że dla mnie jest wszystkim I ciągle o niej tylko myślę. W ten sposób przede wszystkim chcemy lepiej przekazaæ swoje my¶li i uczucia. Dziękuję Ci za to, że mnie poznałeś Dziękuję Ci za to, że mnie pokochałeś.

Next

Miłosne smsy, fajne teksty sms na dobranoc, wierszyki dla niej oraz kalkulator miłosny

Sms na dobranoc

Wszystkie ca³kowicie darmowe smsy s± Wam udostêpniane za darmo, w przeciwieñstwie do innych serwisów nie mamy ¿adnych ukrytych op³at, dlatego swobodnie mo¿ecie pobieraæ nasze wiadomo¶ci na swój u¿ytek. Dobierz coś dla siebie i drugiej osoby w zależności od tego, jaka łączy was relacja. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. Gdy gaśnie dzień,wśród mych rodzinnych pól, Spowitych w blask i cień,przychodzę tu Witają mnie,szelesty bujnych traw, W wieczornej szarej mgle,zielony staw. Do wyboru masz romantyczne wierszyki, żartobliwe rymowanki oraz utrzymane w poważniejszym tonie życzenia dobrej nocy. A gdy jesteś już tak blisko, moje ciało drży… bo moją miłością jesteś Ty i chcę pewnym siebie głosem powiedzieć, że.

Next

Pikantne smsy

Sms na dobranoc

Krótkie wiadomo¶ci sms zdominowa³y ¶wiat telefoniczny oraz w ¶wiatku internetowym bramiki sms, i wielu osobom trudno wyobraziæ sobie ¿ycie bez smsów. Kochanie to musi być prawdziwa miłość. Niech Cię spokojnym snem obdarują i chronią Ciebie od złego. Lecz wkrótce czar błysnął Gdy pierwszy promyk słońca na niebie zabłysnął Zniknąłeś tak nagle i teraz to wiem Ty byłeś tylko przepięknym mym snem. Śpiewamy, że: Nic naprawdę, nic nie pomoże… Choć wiemy doskonale, że lepiej już być nie może.

Next

Darmowe smsy gotowe smsy

Sms na dobranoc

Wiesz dobrze, że Ty jesteś księciem z mych marzeń… …już zawsze będziemy razem… wystarczy, że powiesz ile dla Ciebie znaczę! A że nocka już już na niebie mówię dobranoc dla Ciebie! Niech przypłynie muzyka grająca w borze i leśne nimfy wieszające pośród drzew zorze. Dok³adniej rzecz bior±c przygotowali¶my bazê gotowych darmowych smsów na ró¿ne okazje, z których mo¿ecie skorzystaæ, gdy zaczyna Wam brakowaæ w³asnych s³ów. Pozytywnych emocji przecież nigdy dosyć przed snem. A kiedy Cie spotkam, serce zaczyna mi mocniej biæ, bo kocham tylko Ciebie i tylko z tob± chce ¿yæ. Lubię noce gdy jest ciemno, gdy księżyca blasku brak. Tylko nie zapomnij otworzyć okna przed pójściem spać. Ja proponuje Tobie, abyś policzyła, ile to buziaków ode mnie dostaniesz, gdy po cudnej nocce rano sobie wstaniesz Słodziutkich jak miód, milutkich jak puch, takich Ci życzę w dzisiejszą noc snów, bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie, a oprócz tego buziaki dla Ciebie.

Next

Miłosne smsy, fajne teksty sms na dobranoc, wierszyki dla niej oraz kalkulator miłosny

Sms na dobranoc

Chce być Twoją poduszka, do której przytulasz codziennie głowę. Od białych brzóz i rosochatych wierzb. Gotowe teksty, smski na dobranoc do komórki. Umyj buzię kawkę łyknij potem do mnie szybko tyrknij. .

Next